На Черкащині стартував новий церковний телепроект

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

1225

   Напередодні нового 2019-го року ТРК «Ільдана» та Черкаська єпархія Православної Церкви України спільними зусиллями започаткували новий щотижневий церковний телепроект, який буде називатись «Про вічне».

 

Основним вектором діяльності нової телепередачі буде, перш за все, розкриття змісту тих чи інших християнських свят, ознайомлення із життям та творами видатних християнських мислителів, богословів та святих отців, винесення біблійної оцінки тим чи іншим актуальним суспільним подіям, процесам та явищам, а також донесення до пересічного глядача краси, глибини та цінності християнського світогляду загалом.

Всі бажаючі матимуть змогу ознайомитись із кожним новим випуском телепередачі «Про вічне» як на офіційному сайті Черкаської єпархії Православної Церкви України, так і на єпархіальній сторінці у мережі Facebook.

Команда телепередачі «Про вічне» висловлює щире сподівання на те, що дане починання неабияким чином зацікавить вас, знайде відгук у ваших душах та серцях, поглибить ваше розуміння християнства, а також спонукатиме вас до активізації вашого церковного життя.

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео