У селі Сорокотяга на Черкащині освячено новозбудований храм на честь святої мучениці Параскеви-П’ятниці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

На Черкащині споруджено ще один храм Української Православної Церкви Київського Патріархату. 18 листопада 2018 р. у селі Сорокотяга Жашківського благочиння митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан освятив новозбудований храм на честь святої мучениці Параскеви-П’ятниці

За святковим богослужінням архіпастирю співслужив настоятель парафії протоієрей Віталій Большак, а також духовенство Черкаської та Київської єпархій. Молитовно розділити радість зібралася численна громада села Сорокотяга, представники місцевої влади, а також гості із навколишніх сіл. Прекрасним співом прикрасив святкове Богослужіння хор Київської Православної Богословської Академії під керівництвом диякона Юрія Мигаля.

В кінці Богослужіння митрополит Іоан, а також отець Віталій висловили слова подяки фундаторам та меценатам новозбудованого храму. Також до духовенства та громади із словами привітання звернулася селищна голова Сорокотяги Наталія Іванівна Хандалашвілі. За вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження єдиної Помісної Української Православної Церкви митрополит Іоан, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, нагородив Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня Поліщука Василя Васильовича, Кравченка Анатолія Васильовича, а також медаллю Святого Юрія Переможця - Тьордьо Анатолія Івановича. Також Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня був нагороджений настоятель новозбудованого храму протоієрей Віталій Большак. Високих церковних нагород удостоїлися і ще багато інших благодійників, які долучилися до благої справи будівництва храму. 

Завершилося святкове Богослужіння торжественним козацьким многоліттям!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...