Протоієрей Андрій Шиманович взяв участь у другому засіданні філософсько-богословського гуртка

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

111

   1 листопада 2018 р. настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, взяв участь у другому засіданні філософсько-богословського гуртка, який діє на базі Наукового інституту історії і філософії Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького.

 

Не секрет, що у поліконфесійному середовищі сучасної України ворожість, агресія, зневага та несприйняття людей з іншим досвідом богопізнання є загальною, універсальною проблемою для всіх без виключення християнських конфесій та деномінацій. Неспроможність зазирнути за межі власної християнської традиції і в наш час не дозволяє багатьом нашим співвітчизникам побачити у інших християнах не ворогів, не конкурентів, а, в першу чергу, носіїв образу і подоби Божої, які, попри застарілі стереотипи та світоглядні шаблони, все ж таки є нашими братами та сестрами у Христі. Саме тому цього разу основним мотивом для зустрічі членів гуртка стало бажання обговорити всі найважливіші та найактуальніші нюанси, що стосуються сучасних міжконфесійних відносин в Україні.

Протягом бесіди доповідачі посилались на праці та думки таких християнських богословів та мислителів як Карл Барт, Мирослав Вольф, Джеймс Макклендон, прот. Олександр Мень, Ярослав Пелікан, Ґанс Кюнг, Ульф Екман та інші.

002

003

111

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео