Зустріч з викладачами та студентами ЧНУ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

004

  18 жовтня 2018 р. настоятель університетського храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, взяв участь у зустрічі з викладачами та студентами Кафедри філософії та релігієзнавства Навчально-наукового інституту історії і філософії ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

 

На зустрічі, організованій магістром філософії та випускником ЧНУ, Олександром Дубиною, були присутні: Крєтов Павло Васильович (кандидат філософських наук, доцент), Процишин Володимир Михайлович (кандидат філософських наук, доцент), а також інші небайдужі представники викладацького складу та студентства згаданого Науково-навчального інституту.

Протягом бесіди переважно піднімались питання, які пов’язані з актуалізацією християнської інтелектуальної спадщини в сучасному постсекулярному світі, потенційною роллю інтелігенції в житті Церкви, а також із тими базовими засадничими принципами, які мають бути покладені за основу у процесі побудови Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

З Божою допомогою, подібні зустрічі будуть проводитись і в майбутньому, поступово набуваючи систематичного характеру.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео