«Форум сім’ї»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

002

   15 жовтня 2018 р., з благословення Його Високопреосвященства, митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, взяв участь у «Форумі сім’ї», який був організований протестантськими громадами міста та відбувся у стінах Черкаського будинку культури ім. І. Кулика.

 

На меті даний захід мав детальне обговорення усього комплексу проблем, пов’язаних із зміцненням традиційних сімейних цінностей та відстоюванням освяченої тисячоліттями моделі сім’ї. Також на зустрічі було обговорено стратегію вибудовування дієвої концепції для подальшої активної протидії агресивному нав’язуванню нашому суспільству т. зв. ЛГБТ-ідеології та інших відверто аморальних речей.

У своєму слові о. Андрій передав вітання від керуючого Черкаською єпархією УПЦ КП, а також наголосив на тому, що навіть при наявності багатьох очевидних відмінностей у доктринальних питаннях між православ’ям та іншими християнськими деномінаціями, тим не менш, християни всіх конфесій можуть і повинні демонструвати світові єдність у розумінні багатьох проблемних питань зі сфери етики і моралі. Крім цього, представник Черкаської єпархії УПЦ КП дав відповіді на нагальні питання щодо піднятої проблематики.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео