В ЧДТУ відбулися святкові заходи присвячені Дню захисника України

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

11 жовтня у Черкаському державному технологічному університеті відбулося патріотичне свято «Козаків славні сини», присвячене Дню захисника України,  Дню Українського козацтва та Святій Покрові.

В актовій залі вишу зібралися викладачі, співробітники, студенти та гості, щоб засвідчити свою повагу всім, хто захищає суверенність і незалежність України. Насамперед учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували двадцятирічного Сергія Дронова із Чигирина, який напередодні загинув на Сході у російсько-українській війні.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор ЧДТУ Олег Олександрович Григор. “В Черкаському державному технологічному університеті ми не лише навчаємо, а й виховуємо патріотизм, духовність, допомагаємо оберігати людські цінності”, – наголосив ректор.

З благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана урочистості у ЧДТУ відвідав Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт. Священик привітав всіх із святом та побажав викладачам і студентам вишу Божого благословення та Покрову Божої Матері у благій справі навчати та навчатися.

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео