Святкове богослужіння у Суботові

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

30 вересня Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

У це свято у селі Суботові Чигиринського району відбулася торжественна подія. Духовенство та віряни побували на джерелах та купальні на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, які спорудженні на околиці села Суботів. Тут відбулася Божественна літургія, освячення води, а також освячення каплиці на честь Покрови Божої Матері . Святкові богослужіння провів митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан у співслужінні Чигиринського благочинного протоієрея Володимира Гладковського та духовенства Черкаської єпархії.

В кінці богослужіння митрополит Іоан нагородив Грамотами СУВД голову Чигиринської райдержадміністрації Клименка Володимира Андрійовича та його заступника Турика Миколу Васильовича. Крім цього благословенними Архиєрейськими грамотами були нагороджені благодійники, які роблять вагомий вклад у розбудову та утвердження єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Завершилося богослужіння торжественним козацьким многоліттям, після чого усі бажаючі віряни занурювались у освячених джерельних водах купальні.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео