Керівник єпархіального відділу у справах молоді помолився разом зі студентами ЧХТК за мир в Україні

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

DSC 0002

   17 вересня священнослужитель Свято-Троїцького кафедрального собору м. Черкаси, протоієрей Василій Паплик прочитав лекцію студентам Черкаського художньо-технічного коледжу та помолився з ними за мир в державі і утворення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. Захід був приурочений до Міжнародного Дня Миру, який щороку відзначається у світі 21 вересня.

 

Священик розповів студентам про важливість мати завжди мир у душі, перебувати зі всіма людьми у дружніх стосунках, а також цінувати подвиг українських воїнів, які своєю жертовністю і самовідданістю тримають мирне небо над головою. Крім цього прот. Василій розповів про перспективи надання Томосу Вселенським патріархом Варфоломієм та утворення єдиної Помісної Православної Церкви в Україні.

Після лекції священика і спільної молитви студенти 3-го курсу ЧХТК, що навчаються на відділенні дизайну та декоративно-прикладного мистецтва поставили свічки за здоров'я українських воїнів. Також священик подякував викладачці Черкаського художньо-технічного коледжу Ніні Іванівні Жарко за організацію заходу.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео