Архіпастирський візит у село Козацьке Звенигородського району

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

15 вересня 2018 року митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав Звенигородське благочиння.

В цей день православна громада села Козацьке святкувала 5-ту річницю від дня освячення новозбудованого храму на честь святої великомучениці Варвари. Архіпастир звершив святкову Божественну літургію та привітав вірян із святковою подією. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії Звенигородський благочинний протоієрей Володимир Заревич та духовенство Черкаської єпархії.

На Малому Вході літургії священнослужителі отримали чергові священичі нагороди. Зокрема, носіння хреста з прикрасами був удостоєний протоієрей Богдан Федчишин, палицю отримав протоієрей Віктор Піхур та камилавку - ієрей Мар'ян Піхур.

Також в цей день духовенство та віряни молилися до Господа Бога та до святої великомучениці Варвари за Україну, за перемогу і справедливий мир та за єдину Помісну Українську Православну Церкву. Перед пам'ятним Хрестом Борцям за волю України було звершено молитву за всіх спочилих у Бозі захисників Батьківщини.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео