Освячення храму Покрови Пресвятої Богородиці у селі Лоташеве на Черкащині

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Визначна подія відбулася на Черкащині. 25 серпня 2018 року було освячено новозбудований храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці у селі Лоташеве Тальнівського району.

Очолив освячення храму Патріарший намісник митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній. Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, настоятель парафії ієрей Андрій Грищенко, а також численне духовенство із Черкаської, Київської та Чернігівської єпархій.

Після прочитання Євангелія на Літургії митрополит Епіфаній звернувся до усіх присутніх в храмі вірян із проповіддю, у якій привітав парафіян із освяченням святині наголосивши, що храм для людини має надзвичайно велике значення – він допомагає почути істину, яку відкриває Бог та веде людей до спасіння. Після завершення богослужіння з вітальним словом до усіх присутніх в храмі звернувся керуючий Черкаською єпархією митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

В кінці богослужіння високих церковних нагород удостоїлися благодійники, які долучилися до благої справи будівництва храму. Зокрема, за заслуги з відродження духовності в Україні та за вагомий особистий внесок у розбудову та утвердження Помісної Української Православної Церкви, Патріарший намісник нагородив Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня настоятеля новозбудованого храму ієрея Андрія Грищенка, Швеця Леоніда Петровича, Орденом Святого Миколая Чудотворця - Коваленка Василя Павловича, а також Патріаршими грамотами багатьох благодійників, які вклали свою лепту у будівництво храму.

Завершилося святкове богослужіння торжественним козацьким многоліттям Святійшому Патріарху Філарету, українській владі, війську та всьому українському народу!

joomlamodniyportal.ru

Фотоматеріали Київських єпархіальних відомостей

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...