Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відбулись 23 серпня на Соборній площі у Черкасах. У заходах взяли участь керівництво обласної та міської влади, військові, прикордонники, рятувальники, волонтери та громадськість. З благословення митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана в урочистостях брали участь в.о. секретаря Черкаської єпархії ієрей Василь Макогін та Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт.

У ці хвилини наші мужні воїни відстоюють незалежність нашої України, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Борються за те, щоб наш прапор майорів скрізь: від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі. Слава нашим героям! Як сказав Президент України, армія боронить українську землю, мова боронить українське серце, церква боронить українську душу. І вперше ми відзначаємо ці свята з вірою, що наша держава нарешті матиме Єдину Помісну Православну Українську Церкву. Саме це довершить утвердження незалежності нашої України. Тільки в єдності ми матимемо майбутнє, до якого прагнули українці в усі часи.

 Виступаючи перед присутніми, міський голова Анатолій Бондаренко  наголосив, що Державний Прапор – як символ свободи, єднання нашої країни уособлює в собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

– Впродовж останніх років, коли нашій державі доводиться вже вкотре відстоювати своє право на незалежність та суверенітет, наш прапор є символом високої національної свідомості та патріотизму. У залі засідань Черкаської міської ради розміщено бойовий прапор України, який наші захисники привезли із шахти «Бутівка» на Сході, де точились жорстокі бої. Для кожного з нас він є свідченням високої ціни і відповідальності у збереженні цілісності нашої держави, національної єдності та патріотизму. Україна житиме доки б’ються серця українських патріотів та захисників! – наголосив Анатолій Васильович.

Під час урочистостей очільники області та міста вручили до свят державні та обласні відзнаки працівникам різних галузей, а також військовослужбовцям.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео