У селі Дирдин на Черкащині освячено новозбудований храм на честь святого великомученика Пантелеймона Цілителя

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [4 Голоса (ів)]

На Черкащині споруджено ще один храм Української Православної Церкви Київського Патріархату.

5 серпня 2018 р. у селі Дирдин Городищенського благочиння митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан освятив новозбудований храм на честь святого великомученика Пантелеймона Цілителя.  За святковим богослужінням архіпастирю співслужив архиєпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, настоятель парафії Городищенський благочинний протоієрей Миколай Махнацький, а також духовенство Черкаської єпархії. Молитовно розділити радість торжественної події зібралася численна громада Диридина, представники місцевої влади, а також гості із навколишніх сіл.

По завершенні чину освячення храму було звершено Божественну літургію. Також в цей день духовенство та віряни у новозбудованому храмі молилися до Господа та до святого великомученика Пантелеймона Цілителя за Україну, за перемогу і справедливий мир таза єдину Помісну Українську Православну Церкву.

В кінці Богослужіння митрополит Іоан, а також отець Миколай висловили слова подяки фундаторам та меценатам новозбудованого храму. За вагомий особистий внесок у розбудову Української Православної Церкви Київського Патріархату митрополит Іоан, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, нагородив Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня Череватого Зіновія Петровича та Халаіма Олександра Яковича. Високих церковних нагород удостоїлися і ще багато інших благодійників, які долучилися до благої справи будівництва храму. 

Завершилося святкове Богослужіння торжественним козацьким многоліттям!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...