Престольне свято Іллінського храму у Суботові

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

2 серпня Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого пророка Іллі. В цей день у селі Суботів Чигиринського благочиння у Свято-Іллінському родинному храмі Богдана Хмельницького відбулася Божественна літургія з нагоди престольного свята.

Святкове Богослужіння очолив митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. На запрошення настоятеля парафії Чигиринського благочинного протоієрея Володимира Гладковського, розділити радість торжества з'їхались священики Чигиринського, Черкаського, Кам’янського та Смілянського благочинь, а також священнослужителі із Київщини та із Тернопільщини. Багато людей, які приїхали на свято з різних куточків України, приступили до сповіді та причастя. В кінці літургії відбувся Хресний хід навколо храму, під час якого віряни молитовно прославили святого пророка Іллю, а також молилися до Господа Бога та до святого пророка Іллі за Україну, за перемогу і справедливий мир та за єдину Помісну Українську Православну Церкву.

В кінці Богослужіння присутніх із святом привітав Голова Чигиринської районної державної адміністрації Володимир Андрійович Клименко. Також Володимир Андрійович вручив митрополиту Іоану ювілейну медаль з нагоди 95-ї річниці Чигиринського району. Митрополит Іоан в свою чергу подякував місцевій владі Чигиринщини за вагомий вклад і активну участь у розбудові Помісної Української Православної Церкви.

На завершення свята духовенство та віряни торжественно проспівали козацьке многоліття Святійшому Патріарху Філарету та всьому українському народу!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео