Фестиваль «Всі разом за сім’ю»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

001

   8 липня 2018 р. з благословення Його Високопреосвященства, митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, прот. Андрій Шиманович, взяв участь у родинному християнському фестивалі під назвою «Всі разом за сім’ю», який відбувся у Долині троянд.

 

Мета заходу полягала не тільки в тому, щоб дозволити мешканцям м. Черкас та їх родинам приємно провести час, але й у тому, щоб публічно утвердити принципову важливість збереження в Україні традиційних сімейних цінностей у контексті активного насадження чужої для нашої держави гендерної ідеології.

В рамках фестивалю всі бажаючі могли безкоштовно взяти участь у різноманітних квест-іграх, майстер-класах, спортивних шоу, прогулянці на байдарках, а також послухати музичні колективи міста християнської спрямованості.

У своєму вітальному слові о. Андрій наголосив  на тому, що ще з часів апостольської Церкви саме християнські родини, домашні церкви (див. Рим. 16:4, Кол. 4:15) були первинними ланками розповсюдження і укріплення віри Христової, і саме це дозволяє нам сьогодні сподіватись на те, що яскравий образ міцних християнських родин і сьогодні стане запорукою поступової християнізації нашого суспільства.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео