Пастирський візит на Кафедру туризму ЧНУ ім. Б. Хмельницького

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

14 червня 2018 р., на запрошення доцента Кафедри туризму Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Олени Миколаївни Костюкової, настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, взяв участь в урочистостях, приурочених до випуску тих студентів, які пройшли курс навчання на згаданій вище кафедрі, котра діє на базі Навчально-наукового інституту економіки та права ЧНУ.

У своєму вітальному слові настоятель університетського храму зазначив наступне:

«Туризм – це не тільки одна з найбільш популярних та фінансово привабливих сфер діяльності сучасної людини, але й чудовий спосіб допомогти іншим людям на особистому досвіді переконатись у різнобарвності та різноманітності життя, долучитись до ознайомлення з іншими культурами, релігіями, цивілізаційними формами та соціально-політичними укладами суспільства, тим самим збагачуючи свій духовно-інтелектуальний досвід та розширюючи свій світогляд. Ще у V ст. після Р. Х. один з найвеличніших отців Церкви всіх віків блаж. Августин Аврелій повчав своїх сучасників, що життя – це книга, і той, хто не подорожує, прирікає себе на постійне читання однієї і тієї ж самої сторінки.
Тому в цей день дозвольте щиро побажати всім вам, дорогі випускники, щоб ви ніколи не розчаровувались в обраній вами формі діяльності, і щоб ключовою, базовою мотивацією для вашої подальшої професійної роботи та самореалізації стало не тільки бажання забезпечити власну фінансову незалежність, стабільність та благополуччя (що є абсолютно зрозумілим і законним), але щоб при цьому ви також щиро намагались прищепити людям непідробну цікавість та любов до пізнання всього різноманіття створеного Богом світу».

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи активно здійснює практичну підготовку студентів на власній навчально-науковій базі «Сокирно», а також у наступних навчальних лабораторіях: «Організація ресторанної справи», «Організація готельного господарства» та у готельно-ресторанних комплексах м. Черкас. Крім того кафедра усіляко сприяє стажуванню студентів за кордоном, зокрема, у Туреччині, Греції, Іспанії та Сполучених Штатах Америки.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео