Засідання Обласної ради церков і релігійних організацій

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

005

   8 червня 2018 р., з благословення Його Високопреосвященства, митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, прот. Андрій Шиманович, та настоятель Свято-Анатоліївського храму м. Черкаси, свящ. Михайло Литвиненко, взяли участь у засіданні представників обласної ради церков і релігійних організацій. Провів зустріч перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації, Віталій Володимирович Коваль.

 

Протягом зустрічі було обговорено питання щодо утвердження постійних членів зборів, а також обговорено всі нюанси, що стосуються подальшого формату роботи даного консультативно-дорадчого органу, за основу роботи котрого буде взято досвід Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Учасники засідання висловили сподівання щодо подальшого ретельного випрацювання і донесення до мешканців міста та області спільної реакції на виклики сучасності, а також підкреслили принципову важливість в усіх своїх судженнях та рішеннях спиратись на багатосотлітні біблійні традиції та цінності, а не керуватись «пустим обманом людських переказів, згідно з принципами світу, а не по Христу» (Кол. 2:8).

У своєму слові о. Андрій звернув увагу учасників зустрічі на необхідність якомога більш активної праці кожного з присутніх не тільки на зовнішньому інформаційному полі, але, в першу чергу, зі своїми парафіянами в середині своїх релігійних спільнот. На думку представника УПЦ КП одним з пріоритетних напрямків роботи даного дорадчого органу є донесення до простих вірян думки про принципову можливість активної співпраці між представниками різних релігійних традицій, адже ворожнеча, зневага, презирство і навіть агресія між людьми різних конфесій та деномінацій і досі, нажаль, є сумною реальністю нашого сучасного релігійного життя. І саме подібна праця з людьми, активна внутрішньоцерковна педагогіка та катехизація, може стати найбільш дієвим способом подолати взаємне відчуження і несприйняття, та бодай на регіональному рівні викорінити риторику ненависті по відношенню одне до одного.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...