Престольне свято Троїцького кафедрального собору Черкас

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

27 травня 2018 року Православна Церква відзначає велике дванадесяте свято – День Святої Трійці, П'ятидесятницю. У цей день в Черкасах відбулося урочисте відзначення храмового свята кафедрального Свято-Троїцького собору

Напередодні свята, 26 травня, у суботу ввечері, митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан відслужив Всенічне бдіння у Троїцькому кафедральному соборі. Архіпастирю співслужило соборне духовенство.

За вечірнім богослужінням Владика Іоан звершив літію, під час якої було освячено хліб, пшеницю, вино та єлей.

В самий день свята, 27 травня, у кафедральному соборі відбулася святкова Божественна літургія святителя Іоана Золотоустого. 

В кінці літургії, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, митрополит Іоан нагородив Орденом Святого Миколая Чудотворця благодійників Лаута Віталія Олександровича та Токовенка Богдана Анатолійовича.

Урочисте відзначення храмового свята відбулося також 28 травня в День Святого Духа. В цей день Владика Іоан у кафедральному соборі звершив Божественну літургію у співслужінні архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, який свій духовний шлях ще в дитинстві розпочинав саме із Свято-Троїцького собору. По завершенні літургії архієпископ Євстратій привітав митрополита Іоана, духовенство Черкаської єпархії та вірян із престольним святом Троїцького кафедрального собору. Молитовно розділити радість свята з’їхались священики із усіх куточків Черкаської єпархії.

Завершилось святкове Богослужіння молебнем за Україну, владу і воїнство її та за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви і єдність усіх православних українців.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...