Митрополит Іоан освятив нову техніку, придбану для пожежно-рятувальних підрозділів Черкащини

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Шість новеньких пожежних автомобілів відтепер є в обласному управлінні ДСНС України в Черкаській області. 5 з них (на базі шасі «КРАЗ») були придбані за кошти державного бюджету, а ще один  - автоцистерна АЦ  5 – 50 (на базі шасі «MAN») був придбаний за кошти міського бюджету Черкас. 

Урочисто вручити ключі від нової техніки пожежно-рятувальним підрозділам до управління прибули керівники міста та області. Митрополит Іоан у співслужінні виконуючого обов'язки секретаря Черкаської єперхії ієрея Василя Макогона звершив освячення пожежних автомобілів. Такорж архіпастир із благословення Святійшого Патріарха Філарета нагородив орденом Святителя Миколая начальника Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Гвоздя.


Автомобіль "MAN"  був придбаний за кошти міської громади. В минулому році депутати на нього виділили кошти – 4 млн. 600 тис. грн. Ця техніка не має аналогів в Україні, адже виготовлена на замовлення. Автомобіль має німецьку комплектацію, відрізняється  висотою, що важливо в умовах міста, укомплектований пластиковою ємністю для піноутворювача, має потужний насос. Сподіваюся, що ця нова техніка допоможе швидше і якісніше ліквідовувати надзвичайні ситуації у місті Черкаси, і що життя наших містян стане безпечнішим, - зауважив міський голова Анатолій Бондаренко.


Окрім автоцистерни АЦ 5-50 «MAN», рятувальникам міста Черкаси дістався ще й один новий «КРАЗ». Решта автомобілів, придбаних коштом держбюджету, попрямують до Чигиринського, Уманського, Лисянського і Драбівського районів. До цього рятувальники користувалися технікою зразка 80-90 –х років.


Як зазначив начальник Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь, останні роки проводиться робота стосовно оновлення технічного парку служби.


Ще три роки тому в Черкаські області було 89% техніки, яка вже понад 2 терміни відпрацювала і підлягає списанню. І нині робиться все можливе, щоб забезпечити технікою новітнього зразка наші підрозділи. В минулому році ми отримали 4 автомобілі на базі «МАЗ», в позаминулому автомобіль MAN, в цьому році - 6 автомобілів. Нещодавно ми отримали сучасний катер, щоб можна було виконувати завдання в акваторії Дніпра. Також на сьогодні проходить робота щодо виготовлення пересувного пункту управління для проведення заходів, які пов’язані з реагуванням на надзвичайні ситуації, - розповів рятувальник. Він відзначив, що минулий рік був складним для рятувальників за кількістю пожеж, буревіїв, та інших подій. Також він підкреслив, що професія рятувальника є дуже  складною, та водночас почесною.


Присутній на святі голова ОДА Юрій Ткаченко нагородив рятувальників, що несли свою службу в зоні АТО.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео