Митрополит Іоан благословив на військову службу воїнів Національної гвардії України

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

19 травня у Черкасах на Соборній площі на вірність українському народові присягнули солдати Черкаського окремого батальйону Національної гвардії України, які прибули з Миколаївської та Черкаської областей.

 На початку урочистостей молодих солдатів військ правопорядку привітав командир військової частини 3061 підполковник Василь Селезень та заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко. З напутніми словами від імені всіх батьків до воїнів звернулася мати солдата Лариса Мандибура, яка побажала синові та його товаришам стати справжніми захисниками України. В свою чергу молодий солдат Микола Мандибура запевнив присутніх, що молоде поповнення з честю та гідністю нестиме почесне звання воїна-правоохоронця.

На служіння Україні  військовослужбовців молодого поповнення благословив голова Синодального управління військовго духовенства УПЦ КП митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН. Також архіпастир нагорордив благословенними грамотами солдатів молодого поповнення за старанність під час проходження навчального збору. 

Наприкінці даного заходу командир військової частини підполковник Василь Селезень закликав військовослужбовців чесно відноситися до військової служби і висловив впевненість, що військова служба стане для юнаків значимим періодом життя, який дозволить збагнути всю відповідальність за долю рідної землі.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео