Неділя жінок-мироносиць у храмі на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

007

   В неділю, 22 квітня, після Божественної літургії, настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, прот. Андрій Шиманович, від імені усієї парафії привітав першого настоятеля храму, прот. Георгія Синицького, із 87-річчям, котре батюшка відзначив минулого тижня.

 

Після цього, за усталеним звичаєм, вітання лунали вже на честь представниць жіноцтва, для особливого вшанування котрих Церква Христова виокремила саме сьогоднішній день – Неділю святих жінок-мироносиць, які, згідно Євангелія, стали першими свідками Воскресіння Христового. І від імені усіх чоловіків, і від себе особисто о. Андрій висловив щиру подяку всім представницям прекрасної статі, які своїми неустанними трудами роблять все задля розбудови, укріплення та впорядкування місцевого парафіяльного життя.

На завершення було відслужено молебень про закликання Святого Духа, аби богоугодне та довгоочікуване починання щодо об’єднання українського Православ’я рано чи пізно досягло своєї кінцевої мети і українці нарешті реалізували своє і юридичне, і моральне право мати Єдину Помісну Православну Церкву на своїй рідній землі.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...