Черкаський Великодній Фестиваль

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

У Пасхальні свята в Черкасах проходив "Черкаський Великодній Фестиваль". Співорганізатором святкового заходу є Черкаська Єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 Музичні вітання, дитячі конкурси, майстер-класи просто неба, ярмарок народних майстрів та спільний «кривий танок» – таким атмосферним був один із днів «Черкаського Великоднього фестивалю». Його провели у понеділок, 9 квітня, на Соборній площі та у сквері «Юність». У середмісті працювала низка локацій, аби кожен відвідувач міг знайти тут щось цікаве саме для себе.


У рамках фестивалю, серед іншого, відзначили й учасників конкурсу арт-об’єктів «Черкаська писанка – 2018». Над створенням десяти вуличних інсталяцій працювала студентська молодь міста та учні шкіл естетичного виховання. Переможців творчого змагання в різних номінаціях нагородив заступник мера Черкас Ігор Волошин.
 

9 квітня 2018 р., у заключний день фестивалю, з благословення Його Високопреосвященства, митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана, настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія прот. Андрій Шиманович взяв участь у Черкаському великодньому фестивалі, котрий було присвячено різним формам творчого осмислення найбільшого християнського свята – світлого Христового Воскресіння.

У вітальному слові о. Андрій закликав усіх до розпізнання та подальшого розкриття тої творчої іскри, яку Бог вклав в душу кожного з нас, та зробив особливий акцент на тому, що Сам Господь, як сказано в Святому Письмі (див. Бут. 1:31) є Творцем прекрасного і довершеного, а естетичні відчуття як ніщо інше наближають нас до усвідомлення гармонії всесвіту.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...