Митрополит Іоан освятив хрести на бані Свято-Успенського храму у Червоній Слободі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Знакова подія відбулася на Черкащині. 5 квітня 2018 року митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан звершив освячення хрестів на бані Свято-Успенського храму у селі Червона Слобода Черкаського району.

Архіпастирю співслужив настоятель парафії протоієрей Олександр Василенко та духовенство Черкаського благочиння. Освятивши хрести, митрополит Іоан привітав громаду із торжественною подією та побажав настоятелю парафії та вірянам швидкого завершення будівництва храму. 

На торжественну подію зібралася численна православна громада Червоної Слободи. Молилась на святковій події місцева жителька Елеонора Антонівна Левицька, яка є головним меценатом будівництва храму. Звертаючись до присутніх, благодійниця пообіцяла і надалі активно допомагати громаді у благій справі будівництва храму.

В кінці Богослужіння настоятель парафії протоієрей Олександр Василенко подякував всім присутнім за спільні молитви, піднесені в цей день до Господа та Пресвятої Богородиці. Також отець Олександр закликав вірян активно долучатися до будівництва храму та вкладати свою лепту у благу справу.

Закінчилося свято торжественним козацьким многоліттям!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео