Митрополит Іоан взяв участь в урочистостях з нагоди випуску молодших інспекторів прикордонної служби в Оршанці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбувся урочистий мітинг з нагоди випуску молодших інспекторів прикордонної служби. По завершенню реорганізації Навчального центру в Головний центр підготовки особового складу це перший випуск прикордонників у навчальному закладі. Відповідні Свідоцтва про закінчення навчання отримали більше 200 військовослужбовців. В цей день Державна прикордонна служба України поповнила свої лави вмотивованими прикордонниками, які будуть ефективно виконувати функції держави на кордоні.

В урочистостях брав участь Голова СУВД митрополит Іоан. Архіпастир привітав випускників-прикордонників із святом та благословив їх на служіння Батьківщині. 

У заходах з нагоди випуску прикордонників також взяв участь Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Цигикал. Серед гостей свята також були керівники області та міста, рідні випускників та ветерани-прикордонники.

«Сьогодні у нас знаменна подія – черговий випуск охоронців державного кордону. В складні часи для нашої держави весь український народ веде боротьбу за незалежність, а на сході України проводиться антитерористична операція. В непростий для країни час ви будете нести службу по охороні державного кордону. Попереду немало випробувань, але отримані знання та ваша наполегливість дозволять вам з честю і гідністю виконати всі поставлені перед вами завдання. Щиро вітаю всіх із черговим випуском охоронців кордону, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя!» - у своєму виступі привітав випускників керівник прикордонного відомства.

Продовжились заходи хвилиною мовчання, покладанням квітів до підніжжя обеліску «Прикордонникам усіх поколінь» та вшанування пам’яті військовослужбовців, які віддали найцінніше – власне життя. Під час урочистостей Голова Державної прикордонної служби України вручив кращим випускникам, які показали відмінні результати у навчанні, Свідоцтва про закінчення навчання.

Також у ході випуску Голова Державної прикордонної служби України вручив відзнаку Президента України – медаль «за участь в АТО», військові звання та нагородив відомчими нагородами кращих військовослужбовців.

Після завершення урочистостей на плацу, Голові Держприкордонслужби та усім гостям було презентовано Головний центр підготовки особового складу, його навчально-матеріальну базу та зразки техніки та озброєння.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео