В Оршанці діти воїнів-прикордонників отримали подарунки від святого Миколая

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

19 грудня 2017 р. настоятель каплиці на честь прп. Іллі Муромця капелан прот. Олександр Романишин та настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси прот. Андрій Шиманович взяли участь в урочистостях, котрі було присвячено дню пам’яті свт. Миколая Чудотворця, і котрі відбулись у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота.

 

Після молебня свт. Миколаю священники привітали діточок зі святом, побажали їм слухняності, успіхів у навчанні, а також наполегливості у наслідуванні всіх рис справжнього християнина, котрі були притаманні великому святителю. Крім цього, священики висловили моральну підтримку військовим, професійна діяльність котрих є вкрай важливою, як ніколи затребуваною та воістину героїчною у контексті нинішніх буремних подій на Сході України.

Особливою несподіванкою став візит самого свт. Миколая, котрий своєю присутністю неабияким чином підняв святковий настрій всім присутнім і зробив цей день по-справжньому незабутнім. Звичайно, не обійшлось і без подарунків для дітей тих прикордонників, котрі поклали своє життя на сторожі територіальної цілісності нашої Батьківщини.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...