В Оршанці діти воїнів-прикордонників отримали подарунки від святого Миколая

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

19 грудня 2017 р. настоятель каплиці на честь прп. Іллі Муромця капелан прот. Олександр Романишин та настоятель храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси прот. Андрій Шиманович взяли участь в урочистостях, котрі було присвячено дню пам’яті свт. Миколая Чудотворця, і котрі відбулись у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота.

 

Після молебня свт. Миколаю священники привітали діточок зі святом, побажали їм слухняності, успіхів у навчанні, а також наполегливості у наслідуванні всіх рис справжнього християнина, котрі були притаманні великому святителю. Крім цього, священики висловили моральну підтримку військовим, професійна діяльність котрих є вкрай важливою, як ніколи затребуваною та воістину героїчною у контексті нинішніх буремних подій на Сході України.

Особливою несподіванкою став візит самого свт. Миколая, котрий своєю присутністю неабияким чином підняв святковий настрій всім присутнім і зробив цей день по-справжньому незабутнім. Звичайно, не обійшлось і без подарунків для дітей тих прикордонників, котрі поклали своє життя на сторожі територіальної цілісності нашої Батьківщини.

joomlamodniyportal.ru

Цікава стаття? Поділись нею з іншими!

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...