У Червоній Слободі на Черкащині започатковано будівництво храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Знакова подія відбулася на Черкащині. 8 грудня митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан звершив чин освячення хреста та закладення капсули у фундамент новобудованого храму на честь Успіння Пресвятої Богородиці у селі Червона Слобода Черкаського району.Архіпастирю співслужив настоятель парафії протоієрей Олександр Василенко та духовенство Черкаського благочиння.

 На святкову подію зібралася численна православна громада Червоної Слободи та селищна голова Зінаїда Миколаївна Михайленко. Також розділити радість свята завітав голова Черкаської районної державної адміністрації Анатолій Анатолійович Яріш. Молилась на святковій події місцева жителька Елеонора Антонівна Левицька, яка за власні кошти придбала ділянку під будівництво храму Української Православної Церкви Київського Патріархату у Червоній Слободі. Звертаючись до присутніх, благодійниця пообіцяла активно допомагати громаді у благій справі будівництва храму.

В кінці Богослужіння настоятель парафії протоієрей Олександр Василенко подякував всім присутнім за спільні молитви, піднесені в цей день до Господа та Пресвятої Богородиці. Також отець Олександр закликав вірян активно долучатися до будівництва храму та вкладати свою лепту у благу справу.

Закінчилося свято торжественним козацьким многоліттям!

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео