Богослужіння у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

4 грудня Православна Церква святкує подію Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до Єрусалимського храму.

З нагоди цього великого дванадесятого свята у Троїцькому кафедральному соборі Черкас 3 грудня 2017 року ввечері було звершене урочисте Всенічне бдіння, яке очолив митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан.

 

4 грудня, у самий день свята Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до храму, митрополит Іоан у кафедральному соборі Черкас відслужив урочисту Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, під час якої звершив дияконську хіротонію над монахом Єлисеєм (Новіковим)

Історія свята Введення в храм Пресвятої Богородиці

Згідно Церковного передання батьки Діви Марії, праведні Іоаким та Анна, котрі не мали дітей до похилих років, дали Господу обітницю: якщо у них народиться дитя, присвятити його служінню Богу. Коли Пресвятій Діві виповнилося три роки, святі батьки вирішили виконати свою обітницю. Скликавши родичів і знайомих, одягнувши Пречисту Марію в найкращий одяг, зі співом священних пісень, із запаленими свічками в руках, привели її до Єрусалимського храму. Там Богоотроковицю зустрів первосвященик із численним священством. До храму вели сходи із 15 високих сходинок. Маленька Марія, здавалося, не могла сама зійти по цих сходах. Але як тільки її поставили на першу сходинку, вона швидко подужала решту і, підтримувана силою Божою, зійшла на останню. Потім первосвященик увів Пресвяту Діву в храм Господній - у Святе Святих.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео