Пастирська зустріч зі студентами Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва ЧНУ ім. Б. Хмельницького

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

DSC 0045

   9 листопада 2017 р. священики храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, свящ. Володимир Штокало та прот. Андрій Шиманович, провели пастирську зустріч зі студентами Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського Національного Університету ім. Богдана Хмельницького.

Протягом зустрічі з молоддю представники духовенства розповіли про основні засади християнської педагогіки в школі та сім’ї, про важливість не тільки здобуття ґрунтовної освіти, але й формування правильної ієрархії цінностей в світогляді молодої людини, а також про те, якою має бути реакція християнина на чисельні виклики сучасності та на ті соціальні процеси, котрі наразі відбуваються в суспільстві. На завершення зустрічі священики відповіли на питання, котрі цікавили студентів.

Одна з найближчих пастирських зустрічей зі студентами відбудеться наприкінці поточного місяця з вихованцями Навчально-науково інституту історії і філософії ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Клірики храму на честь рівноапостольних Кирила і Мефодія традиційно висловлюють щиру подяку керівництву вузу та згаданого вище Навчально-наукового інституту за запрошення та надану можливість комунікації з представниками студентської молоді.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео