Митрополит Іоан освятив накупольний хрест, а також дзвін на парафії святого Архистратига Божого Михаїла у селі Шукайвода

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Святкова подія відбулася 6 листопада на Черкащині. На парафії святого Архистратига Божого Михаїла у селі Шукайвода Христинівського благочиння митрополит Іоан звершив чин освячення хреста на купол новобудованого храму, а також освятив дзвона. Архіпастирю співслужив настоятель парафії протоієрей Ігор Гоцуляк, Христинівський благочинний протоієрей Генадій Янчук, а також духовенство Черкаської єпархії.

По завершенні освячення митрополит Іоан привітав громаду села із святковою подією. Також архіпастир, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, нагородив Орденом Святого Юрія Переможця Рака Миколу Миколайовича та Кочергина Руслана Івановича за їхній вагомий особистий внесок у розбудову Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Настоятель парафії протоієрей Ігор Гоцуляк подякував всім присутнім за спільні молитви та закликав вірян активно долучатися до благої справи будівництва храму. На завершення свята пролунало торжественне козацьке многоліття.

joomlamodniyportal.ru

фото: Петро Ушкалов

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео