Митрополит Іоан в київському Палаці Спорту в рамках святкового концерту до Дня Захисника України привітав військовослужбовців із святом

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

 

14 жовтня 2017 року в київському #Палаці_Спорту відбувся святковий концерт до #Дня_Захисника_України.

Військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей, а також жителі м. Києва зібрались в київському Палаці Спорту з нагоди святкування Дня захисника України. В концертному залі був аншлаг, кожен присутній хотів почути бойових пісень та обійнятись з бойовими побратимами. За порядком слідкували самі ж ветерани з зони АТО – представники ветеранських спілок м. Києва.

 

Розпочався урочисто-святковий захід з #молитви до Пресвятої Богородиці, яку зі сцени піднесли #Голова_Синодального_управління_військового_духовенства#УПЦ_Київського_Патріархату митрополит Іоан Яременко, Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник та #військові_священики(капелани), що неодноразово в ротаційному порядку залучались до пастирської опіки військовослужбовців в зоні АТО.

 

Всі присутні на святковому вечері об’єднались в молитві за наших захисників – воїнів України. 
Після молитви Голова СУВД митрополит Іона (Яременко) передав Благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та привітав захисників України з святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.
По закінченню привітального слова на сцені Палацу Спорту з українською піснею виступили творчі колективи, сольні виконавці, діти та матері загиблих військовослужбовців у супроводі Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, Академічного Ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, Академічного Ансамблю пісні і танцю Національної Гвардії України, Національного Президентського оркестру України.

Теплі слова, реальні історії з життя героїв України та сердешні пісні розчулили присутніх та нагадали, що оборона суверенітету та недоторканості України є обов’язком честі захисника України.

Опісля концертної програми військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей, з прекрасним настроєм, ще довго спілкувались на площі біля «Палацу Спорту» розповідаючи один одному правдиві та чесні історії захисту Української держави.

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...