Митрополит Іоан в київському Палаці Спорту в рамках святкового концерту до Дня Захисника України привітав військовослужбовців із святом

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

 

14 жовтня 2017 року в київському #Палаці_Спорту відбувся святковий концерт до #Дня_Захисника_України.

Військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей, а також жителі м. Києва зібрались в київському Палаці Спорту з нагоди святкування Дня захисника України. В концертному залі був аншлаг, кожен присутній хотів почути бойових пісень та обійнятись з бойовими побратимами. За порядком слідкували самі ж ветерани з зони АТО – представники ветеранських спілок м. Києва.

 

Розпочався урочисто-святковий захід з #молитви до Пресвятої Богородиці, яку зі сцени піднесли #Голова_Синодального_управління_військового_духовенства#УПЦ_Київського_Патріархату митрополит Іоан Яременко, Перший заступник Голови СУВД прот. Тарас Мельник та #військові_священики(капелани), що неодноразово в ротаційному порядку залучались до пастирської опіки військовослужбовців в зоні АТО.

 

Всі присутні на святковому вечері об’єднались в молитві за наших захисників – воїнів України. 
Після молитви Голова СУВД митрополит Іона (Яременко) передав Благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та привітав захисників України з святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України.
По закінченню привітального слова на сцені Палацу Спорту з українською піснею виступили творчі колективи, сольні виконавці, діти та матері загиблих військовослужбовців у супроводі Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, Академічного Ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, Академічного Ансамблю пісні і танцю Національної Гвардії України, Національного Президентського оркестру України.

Теплі слова, реальні історії з життя героїв України та сердешні пісні розчулили присутніх та нагадали, що оборона суверенітету та недоторканості України є обов’язком честі захисника України.

Опісля концертної програми військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей, з прекрасним настроєм, ще довго спілкувались на площі біля «Палацу Спорту» розповідаючи один одному правдиві та чесні історії захисту Української держави.

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео