Митрополит Іоан взяв участь в урочистостях до свята Покрови, Дня Захисника України та 75-річчя утворення Української Повстанської Армії

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]

13 жовтня в колонній залі Міністерство оборони України України відбулися урочистості до свята Покрови, Дня Захисника України та 75-річчя утворення Української Повстанської Армії.

Звертаючись до присутніх на святі, Міністр оборони України Степан Полторак привітав командирів взводів, рот, батальйонів та бригад, а також нагородив відомчими відзнаками та грошовими преміями 9 командирів бригад, 10 командирів батальйонів, 15 командирів рот і 20 командирів взводів.

— Сьогодні тут присутні рішучі, сміливі бойові офіцери з військових частин, які виконують чи виконували завдання в районі проведення АТО, від яких безпосередньо залежить успіх ведення бойових дій, — сказав Міністр оборони України, звертаючись до військових. — В умовах ведення бойових дій кожен з вас навчився діяти швидко, розуміючи відповідальність, яку несе за собою кожне прийняте рішення. Значно зросла роль командира, який чимало часу проводить на окремому опорному пункті та має брати всю відповідальність за прийняття рішень на себе.

Окремо Міністр оборони України подякував командирам 54-ї, 58-ї,14-ї та 59-ї бригад. "Ваші підрозділи створювалися й комплектувалися в бойових умовах за досить обмежений час. Ви гідно впоралися із покладеними завданнями, — сказав Міністр оборони України, — вдячний вам за вашу самовідданість!"

Події останніх років показали нам, що захисник — це не лише чоловіча справа. Зі зброєю в руках, хто з медичною сумкою, хто у штабі, а хто у операційному кабінеті або на інших посадах нарівні з чоловіками жінки наближають нас до Перемоги - зазначив Степан Полторак.

Привітати доблесних військовослужбовців на урочистості прибув Голова СУВД митрополит Іоан Яременко.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео