Урочистості з нагоди 97-ої річниці заснування Черкаського Національного Університету ім. Богдана Хмельницького

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

13 жовтня 2017 р., клірик храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, протоієрей Андрій Шиманович, взяв участь в урочистих заходах, присвячених 97-й річниці заснування Черкаського Національного Університету ім. Богдана Хмельницького.

Під час проведення урочистостей виступили яскраві студентські творчі колективи, а також було відзначено тих працівників викладацького складу ЧНУ, котрі зробили неабиякий внесок в життя та діяльність провідного вузу Черкащини.

В своєму вітальному слові о. Андрій наголосив на тому, що Церква завжди закликала своїх вірних чад до того, аби вони прагнули стати і духовно довершеними, і інтелектуально самодостатніми особистостями. О. Андрій закликав молодь використовувати в процесі навчання весь спектр досягнень науково-технічного прогресу, а також нагадав всім присутнім, що за словами блаж. Августина Аврелія, в педагогічному процесі вільна, нічим не зумовлена цікавість людини є набагато більш важливою, аніж грізна необхідність та зовнішній примус. За словами священнослужителя, тільки молоді люди із внутрішньою мотивацією до навчання та професійної самореалізації, зможуть згодом стати надійною запорукою та дієвим поштовхом до подолання тої соціальної кризи, в котрій поки що знаходиться наша рідна країна, а найкращим способом створити та побудувати власну особистість, найкращим способом сформувати в собі правильну систему цінностей та переконань, є ніщо інше, аніж постійна, кропітка та планомірна самоосвіта та самовдосконалення.

Після офіційної частини заходів відбулась урочиста церемонія посвяти у студентів-першокурсників ЧНУ, котрі лише нещодавно розпочали свій шлях до здобуття вищої освіти.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...