Митрополит Іоан привітав Черкаських рятувальників із професійним святом

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

IMG 0713

   14 вересня на території аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Черкаській області відбулися урочисті заходи присвячені Дню рятівника.

Із професійним святом рятувальників вітали: заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко, начальник Управління ДСНС України у Черкаській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь.

В урочистостях брав участь митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. Архіпастир вручив високі церковні нагороди Черкаським рятувальникам та звернувся із духовними настановами до присутніх. Зокрема митрополит Іоан сказав наступне: “Ваша жертовність та відданість справі захисту людей викликає щире захоплення та повагу. Саме ці якості повинен мати кожен, хто обрав для себе непросту долю захисника чи то на ратному полі, чи на місці ліквідації надзвичайної ситуації."

По завершенні урочистої частини гості, ветерани служби та присутні мали змогу ознайомитися із новітньою музейною експозицією боєприпасів та вибухонебезпечних предметів, що впродовж багатьох років були зібрані саперами АРЗ СП під час виконання завдань з розмінування території як в області, так і в зоні проведення АТО. Фахівці ДСНС також продемонстрували зразки техніки, матеріально-технічного обладнання і спорядження, які є на озброєнні підрозділу та рятувальників Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео