Святкування 50-літнього ювілею митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голоса (ів)]

21728129 1461523310603793 4342778037613749761 n

   День свого 50-літнього ювілею Голова СУВД митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан (Яременко) розпочав з богослужіння в головному храмі Черкаської єпархії на честь Святої Трійці.
За Божественною літургією митрополиту Іоану співслужило духовенство кафедрального собору та Черкаської єпархії. Також до храму прийшла велика кількість вірян, щоб привітати свого владику.
За богослужінням владика нагородив Орденом святого рівноапостольного Великого князя Володимира ІІІ ступеня благочинного Черкаського району прот. Андрій Шпунта та благочинного Чигиринського благочиння прот. Володимира Гладковського.
По завершенню святкового богослужіння найпершими свого владику вітали діти недільної школи кафедрального Свято-Троїцького собору, яку очолює свящ. Василь Паплик. Малеча піднесла митрополиту вінок з віршів та привітань.
Привітати митрополита Іоана завітав Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко. Очільник облдержадміністрації побажав архієрею Черкащини всіх земних і небесних благ та нагородив почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною». Також до вітань долучився міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Міський голова побажав ювіляру міцного здоровʾя й натхненної праці на благо України. Привітав митрополита Іоана очільник ТРК "Рось" Калініченко Михайло Михайлович та подарував архіпастирю велике ювілейне видання «Кобзаря» Тараса Шевченка.
Надійшли вітання також і від силовиків Черкащини. Управління ДСНС України у Черкаській області нагородила митрополита Іоана орденом «ЧЕСТЬ І СЛАВА». Також владику було відзначено памʾятною ювілейною відзнакою «25 років Навчальному центру ДПСУ».
Привітання на адресу Голови СУВД надійшли від усіх військових формувань у Черкаській області, регіонального телебачення, друзів та вірних УПЦ Київського Патріархату.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...