Розпочався новий навчальний рік у Духовно-розвивальному православному центрі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

3 вересня 2017 р. розпочався новий навчальний рік у Духовно-розвивальному православному центрі, котрий діє на базі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка.

Протягом першої лекції мова йшла про такі загальні ознайомлювальні теми як концепція богонатхненності Святого Письма, кількість та якість сучасних українських перекладів Біблії, важливість святоотцівського досвіду тлумачення священних текстів та інше. Крім того, бесіда торкнулась такої важливої та багатогранної теми як Вихід євреїв з єгипетського рабства та сорокалітнє подорожування євреїв до Землі Обітованної. Окрім історичних передумов Виходу євреїв з Єгипту, всі присутні детально дослідили також і соціально-політичний вимір цієї знаменної старозавітної події, котра, як виявилось, багаторазово актуалізувалась протягом століть у найрізноманітніших історичних умовах та контекстах.

Основною темою наступної зустрічі стане початок епохи суддів в історії народу Божого, а також детальне ознайомлення із основними героями біблійних оповідань цього періоду: Гедеоном, Самсоном і пророком Самуїлом. Всі бажаючі запрошуються до цікавого та взаємозбагачуючого спілкування!

Місце та час зустрічі: щонеділі, о 12:00, на другому поверсі Черкаської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка (вул. Байди Вишневецького, 8).

 

Клірик храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси,

прот. Андрій Шиманович

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...