На Черкащині вшанували пам’ять загиблих працівників органів внутрішніх справ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

IMG 0374

   22 серпня в Україні визначено Днем пам’яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків.

Традиційно, вшанування працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків по охороні громадського порядку та боротьбі зі злочинністю, відбулося біля пам’ятного знаку ГУНП в Черкаській області, де зібралися керівники Управління, колеги-правоохоронці, близькі і родичі загиблих, щоб висловити глибоку вдячність усім, хто не вагаючись, віддав своє життя, залишившись вірним Присязі та своєму народу.

 

Начальник поліції Черкащини Валерій Лютий звернувся до родичів загиблих поліцейських, зі словами скорботи та вдячності за те, що виховали відважних, мужніх, справжніх правоохоронців, які нажаль, загинули при виконанні службових обов’язків, залишаючись вірними Присязі та закликав вшанувати загиблих правоохоронців хвилиною мовчання.

Зі словами співчуття до присутніх звернувся заступник голови – керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Овчаренко та закликав вічно пам’ятати про подвиг, який здійснили правоохоронці, поклавши власні життя, залишаючись вірними своєму народові.

В рамках скорботного заходу митрополит Іоан із духовенством Черкас звершив заупокійну молитву за спочилих. Після цього у небі відзвучали постріли салюту шани та відбулося покладання квітів.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео