Престольне свято Петро-Павлівського храму у Чигирині

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

12 липня 2017 року, у день пам'яті святих і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан відвідав Петро-Павлівський храм у Чигирині, де звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята.

Архіпастирю співслужив настоятель парафії протоієрей Василій Циріль, Чигиринський благочинний протоієрей Володимир Гладковський, а також численне духовенство Черкаської єпархії. Також, на запрошення протоієрея Василія Циріля, розділити радість престольного свята приїхали священики із Дніпровської єпархії.

За Божественною літургією на Малому вході ряд священиків отримали чергові священичі нагороди, а ще в це свято митрополит Іоан звершив священичу хіротонію над кліриком Петро-Павлівського храму дияконом Ігорем Миськівим.

Святкове богослужіння завершилося урочистим Хресним ходом із молитовним прославленням святих апостолів Петра і Павла. По завершенні молитов митрополит Іоан вручив високі церковні нагороди благодійникам та меценатам Петро-Павлівської парафії. Орденом Святителя Миколая Чудотворця було нагороджено настоятеля парафії протоієрея Василія Циріля.

Завершилося свято торжественним козацьким многоліттям.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео