Урочистості з нагоди випуску у ЧНУ ім.Б.Хмельницького

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голоса (ів)]

IMG 8926

    23 червня 2017 р. клірики храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, свящ. Володимир Штокало і прот. Андрій Шиманович, взяли участь в урочистостях з нагоди випуску бакалаврів, спеціалістів та магістрів у Черкаському Національному Університеті ім. Богдана Хмельницького.

На заході були присутні ректор навчального закладу Олександр Володимирович Черевко, заступник голови Черкаської обласної ради Вадим Юрійович Гайович, весь професорсько-викладацький склад вузу, а також чисельні представники студентства. Під час цьогорічного випуску, котрий є вже 92-м в історії провідного в області навчального закладу, 1190 випускників отримали дипломи бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

У своєму урочистому слові о. Володимир привітав усіх випускників із завершенням навчального процесу і нагадав усім присутнім відомі слова апостола Павла про необхідність шанобливо згадувати своїх вчителів та наставників, а також по мірі своїх сил уподібнювати своє життя їхньому прикладу (див. Євр. 13:7).

О. Андрій, в свою чергу, підкреслив перед випускниками ЧНУ принципову важливість їхнього подальшого активного інтелектуального самовдосконалення та зростання, а також наголосив на тому, що основна мета будь-якого педагогічного процесу полягає не стільки в тому, щоб дати молодій людині суму тих чи інших знань, а в тому, щоб прищепити любов до навчального процесу як такого, а також до пізнання світу, життя і, в решті решт, самого себе.

Особливою родзинкою наприкінці урочистих заходів стали яскраві виступи творчих студентських колективів.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...