Урочистості з нагоди випуску у ЧНУ ім.Б.Хмельницького

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.75 [2 Голоса (ів)]

IMG 8926

    23 червня 2017 р. клірики храму на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Черкаси, свящ. Володимир Штокало і прот. Андрій Шиманович, взяли участь в урочистостях з нагоди випуску бакалаврів, спеціалістів та магістрів у Черкаському Національному Університеті ім. Богдана Хмельницького.

На заході були присутні ректор навчального закладу Олександр Володимирович Черевко, заступник голови Черкаської обласної ради Вадим Юрійович Гайович, весь професорсько-викладацький склад вузу, а також чисельні представники студентства. Під час цьогорічного випуску, котрий є вже 92-м в історії провідного в області навчального закладу, 1190 випускників отримали дипломи бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

У своєму урочистому слові о. Володимир привітав усіх випускників із завершенням навчального процесу і нагадав усім присутнім відомі слова апостола Павла про необхідність шанобливо згадувати своїх вчителів та наставників, а також по мірі своїх сил уподібнювати своє життя їхньому прикладу (див. Євр. 13:7).

О. Андрій, в свою чергу, підкреслив перед випускниками ЧНУ принципову важливість їхнього подальшого активного інтелектуального самовдосконалення та зростання, а також наголосив на тому, що основна мета будь-якого педагогічного процесу полягає не стільки в тому, щоб дати молодій людині суму тих чи інших знань, а в тому, щоб прищепити любов до навчального процесу як такого, а також до пізнання світу, життя і, в решті решт, самого себе.

Особливою родзинкою наприкінці урочистих заходів стали яскраві виступи творчих студентських колективів.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео