У Черкасах молитовно прославили преподобного Амфілохія Почаївського

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

12 травня Свята Православна Церква вшановує пам’ять великого подвижника та святого ХХ століття  – преподобного Амфілохія Почаївського. Цьогоріч у його рідному селі – Малій Іловиці Шумського району – молитовно відзначили 15-річчя зачислення преподобного Амфілохія до лику святих.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XfQDBTNwv58&feature=youtu.be 

У Свято-Амфілохіївському храмі с. Мала Іловиця, що збудований на тому самому місці, де заповідав преподобний, було звершено соборну Божественну літургію. На запрошення керуючого Тернопільською єпархією архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора богослужіння очолив Високопреосвященнійший Іоан, митрополит Черкаський і Чигиринський. 

Молитовно прославили преподобного Амфілохія і в Черкасах. Нещодавно, а саме 8 квітня у мікрорайоні "Митниця" митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан звершив чин освячення хреста та наріжного каменя новобудованої церкви на честь преподобного Амфілохія Почаївського. А вже 12 травня на подвір'ї парафії перед хрестом та іконою преподобного Амфілохія із часточкою мощей святого було звершено акафіст та водосвятний молебень. Звершив святкову службу настоятель парафії ієрей Віталій Клим у співслужінні Черкаського благочинного протоієрея Андрія Шпунта та духовенства Черкаського благочиння. По завершенні молитви отець Віталій розповів вірянам про християнський подвиг святого Амфілохія та закликав усіх долучатися до будівництва храму. Черкаський благочинний в свою чергу привітав настоятеля та парафіян із храмовим святом та побажав успіхів у спорудженні храму, щоби вже у наступному році звершити Божественну літургію на святому престолі у новозбудованій освяченій церкві.

Завершилося свято торжественним козацьким многоліттям.

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео