Митрополит Іоан передав 12 інвалідних колясок на Третю черкаську міську лікарню для воїнів-інвалідів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

   15 квітня митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан передав 12 інвалідних колясок на Третю черкаську міську лікарню швидкої медичної допомоги від Синодальниого відділу соціального служіння і благодійності "Eleos-Ukraine" УПЦ КП.

Як повідомив голова «ЕЛЕОС-Україна» протоієрей Сергій Дмитрієв: "Ці коляски збирали та передали в Україну Українські Американські Ветерани в США та парафія Св.Ап.Андрія Первозванного в м.Блумінгдейл, ІЛ під проводом Українських Американських Ветеранів відділу #32 у Чікаго. Голова ветеранів - Петро Бенсак. Голова парафії - Іван Яресько."

Благодійна допомога адресована воїнам-інвалідам АТО, а також іншим людям, які потребують інвалідних колясок і не мають змоги їх придбати. Прийняв благодійну допомогу Головний лікар Третьої черкаської міської лікарні Федорук Олександр Леонідович, а також лікарі, які несли своє служіння в зоні АТО - Горбенко Сергій Михайлович та Зарудняк Сергій Васильович. Митрополит Іоан нагородив Сергія Михайловича та Сергія Васильовича за їхнє служіння на благо Батьківщини медалями "За жертовність і любов до України" 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео