Благодатний вогонь привезуть у Черкаси в Пасхальну ніч

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Близько 23.00 15 квітня в Пасхальну ніч до Троїцького собору м.Черкаси привезуть Благодатний вогонь із Єрусалиму.

Благодатний вогонь доставить в Україну владика Михаїл, митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП.

АНОНС ПОДІЇ

Делегація Київського Патріархату першою доставить в Україну Благодатний вогонь з Єрусалиму.

Київ. Субота, 15 квітня 2017 року о 19:40 у термінал "D" Міжнародного аеропорту "Бориспіль" прибуде рейсовий літак з Благодатним вогнем з Єрусалиму, який доправить в Україну делегація священнослужителів та мирян Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Після приземлення літака у Києві делегація Київського Патріархату передасть Благодатний вогонь громадам з різних куточків України та поспілкується із пресою.
Координатор акції передачі Благодатного вогню в Україні Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповість про традицію Великоднього благодатного вогню та про участь української делегації у єрусалимській церемонії.
Благодатний вогонь — поширена у православ'ї назва вогню, використовуваного у великодній церемонії виносу Святого Світла з Гробу Господнього, в Храмі Воскресіння Господнього. В день Страсної Суботи віряни Православної Церкови очікують звершення у Єрусалимі церемонії сходження Благодатного Вогню в храмі над Гробом Господнім, яке протягом віків з року в рік відбувається в Єрусалимі. Чин сходження Благодатного вогню звершує у кувуклії (каплиці) Гробу Господнього особисто Єрусалимський Патріарх.
По тому християни розповсюджують вогонь свічками та спеціальними лампами по всьому світу.

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео