Відбулися єпархіальні збори духовенства Черкащини

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

 

4 квітня відбулися збори духовенства Черкаської єпархії УПЦ КП. Очолив збори митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. Насамперед священнослужителі звершили заупокійну літію за спочилого секретаря Черкаської єпархії протоієрея Володимира Зайка. Згодом відбулося обговорення ряду питань, що стосуються життя та діяльності Української Православної Церкви Київського Патріархату та Черкаської єпархії зокрема.

 

Митрополит Іоан благословив духовенству єпархії організувати на парафіях збір пасок та крашанок та у страсний вівторок відправити зібране в зону АТО, щоби вже на свято Пасхи військові священики освятили Великодні подарунки для захисників України. Через місцеві ЗМІ митрополит Іоан закликав усіх Черкащан долучитися до цієї благодійної Великодньої акції.

 

Також в рамках робочого зібрання митрополит Іоан вручив відзнаку Міністерства Оборони України медаль "За сприяння Збройним Силам України" військовому священику протоієрею Володимиру Сеньковському, який весь час перебуває в зоні АТО, а також за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви нагороджено протоієрея Димитрія Глущенка, який разом з українськими патріотами веде активну духовно-просвітницьку роботу по всій Україні. Саме отець Димитрій звершував Молебень за Україну в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

 

В день єпархіальних зборів священнослужителі приступили до таїнства Сповіді. Завершилося зібрання молитвою до Пресвятої Богородиці "Достойно є..."

 

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео