У Корсунь-Шевченківському благочинні започатковано будівництво Свято-Преображенського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]

28 березня 2017 року митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав православну громаду села Сидорівка Корсунь-Шевченківського району. Тут архіпастир звершив чин освячення хреста та місця під будівництво храму Преображення Господнього. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії ієрей Євгеній Христян, Корсуньський благочинний протоієрей Ростислав Било, а також духовенсто Корсунь-Шевченківського та Городищенського благочинь. Молитовно розділити радість свята зібралося багато жителів села Сидорівка, а також приїхали гості із всієї Корсуньщини.
Митрополит Іоан у своїй проповіді розповів вірянам про значення хреста, а також про важливе значення храму для духовного життя православної громади. Настоятель парафії отець Євгеній у свою чергу подякував архіпастирю, духовенству та вірянам за спільне молитовне започаткування благої справи та закликав усіх активно долучатися до будівництва храму. Завершилося свято торжественним многоліттям.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео