У Корсунь-Шевченківському благочинні започатковано будівництво Свято-Преображенського храму Української Православної Церкви Київського Патріархату

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]

28 березня 2017 року митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан із архіпастирським візитом відвідав православну громаду села Сидорівка Корсунь-Шевченківського району. Тут архіпастир звершив чин освячення хреста та місця під будівництво храму Преображення Господнього. Митрополиту Іоану співслужив настоятель парафії ієрей Євгеній Христян, Корсуньський благочинний протоієрей Ростислав Било, а також духовенсто Корсунь-Шевченківського та Городищенського благочинь. Молитовно розділити радість свята зібралося багато жителів села Сидорівка, а також приїхали гості із всієї Корсуньщини.
Митрополит Іоан у своїй проповіді розповів вірянам про значення хреста, а також про важливе значення храму для духовного життя православної громади. Настоятель парафії отець Євгеній у свою чергу подякував архіпастирю, духовенству та вірянам за спільне молитовне започаткування благої справи та закликав усіх активно долучатися до будівництва храму. Завершилося свято торжественним многоліттям.

joomlamodniyportal.ru

Цікава стаття? Поділись нею з іншими!

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...