Розпочато діяльність духовно-розвивального православного центру у Черкасах

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

З благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана 26 лютого 2017 року в Черкасах відбулося відкриття духовно-розвивального православного центру.
В рамках діяльності центру плануються зустрічі вірян із священнослужителями для спілкування на різні духовні теми. Зокрема пропонуються для вивчення наступні богословські предмети: Священне Писання, основи православної віри (катехизис), історія Церкви, основи православного богослужіння (літургіка), сектознавство та інше. Під час духовних бесід віряни зможуть отримати відповідь священика і на особисті питання, а також поспілкуватись між собою на різні духовні теми.
26 лютого перше заняття відбулося у приміщенні Черкаської обласної бібліотеки імені Т.Г.Шевченка. Зібрання очолив митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.
У подальшому заняття проводитимуться щонеділі о 12.00. До участі у духовних бесідах запрошуються всі бажаючі. Для отримання детальнішої інформації можна звертатися до координатора проекту диякона Олексія (тел.: 063 411 00 03) або до настоятеля Вашого храму.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео