Представники Черкаської єпархії взяли участь у Всеукраїнському з'їзді православної молоді

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

DSC 0977

   11-12 лютого в актовій залі Київської православної богословської академії, на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва відбувся XV Всеукраїнський з'їзд православної молоді. Головна тема заходу: «Християнське подружжя: пережиток минулого, традиція чи надія на спасіння». Благословив та привітав учасників з'їзду Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. На пленарному засідання були присутні єпископи та священики УПЦ КП, представники влади, керівники єпархіальних відділів у справах молоді, воїни АТО та православна молодь з усіх куточків України.

З благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоанна, у Всеукраїнському з'їзді православної молоді взяли участь і представники черкаської єпархії. Делегацію очолив керівник єпархіального відділу у справах молоді ієр. Василій Паплик.

По завершенні пленарного засідання делегати з'їзду взяли участь у роботі в секціях на яких були запропоновані різні теми для обговорення. Також учасники заходу спільно помолилися в Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі. Захід завершився святковим концертом від учасників з'їзду.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео