Святкування Хрещення Господнього у Черкасах (Відео)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.80 [5 Голоса (ів)]

IMG 6221

   У Йорданські свята в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м.Черкаси відбулися святкові Богослужіння, які очолив митрополит Іоан. В святковій проповіді Владика Іоан розповів вірянам про Хрещення Господнє та про велике значення цієї важливої події для людського роду. В день Богоявлення після Божественної літургії митрополит Іоан звершив чин Великого освячення води біля храму, після чого віряни хресною ходою пішли до Дніпра, де також було освячено воду. Тут всі бажаючі мали змогу зануритися в ополонці, послухати колядки, пригоститися козацькою кашою, гарячим глінтвейном та гарячим чаєм.

На завершення святкування митрополит Іоан подякував протоієрею Анатолію Лещенку за понесені труди по організації святкових заходів, адже саме отцю Анатолію Архіпастир благословив цей нелегкий послух. Згодом протоієрей Анатолій зачитав імена Черкаських рятувальників, військовослужбовців, козаків, представників влади та небайдужих людей, які зробили вагомий внесок в організацію святкувань, а митрополит Іоан вручив благодійникам Архієрейські Грамоти.

Повернувшись до храму, священнослужителі продовжили окроплювати святою водою вірян, які безперервним потоком до пізнього вечора приходили до церкви, щоби молитовно прославити Господа та набрати святої води.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео