У Смілі освячено наріжний камінь новобудованого храму Преподобномучениці Євгенії

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

IMG 5600

   25 грудня відбулася знакова подія для православної громади міста Сміла. В цей день було звершено освячення наріжного каменя та закладення капсули у фундамент храму Преподобномучениці Євгенії. Це перший храм Української Православної Церкви Київського Патріархату, який споруджується у місті Сміла.

Очолив молитву митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. Архіпастирю співслужив настоятель парафії протоієрей Богдан Степчук та духовенство Черкаської та Київської єпархій.

 

На святкову подію прибув меценат та будівничий храму народний депутат України Сергій Ярославович Рудик, а також керівники Сміли та Смілянського району. Церковне подвір’я було заповнене численною громадою Сміли, яку за короткий період часу волею Божою згуртував протоієрей Богдан Степчук.

По завершенні молитви отець Богдан подякував митрополиту Іоану, духовенству та всім присутнім на святі за спільні моління, піднесені в цей день до Господа. Лунали в цей день слова подяки Сергію Рудику, який робить вагомий вклад у розбудову парафій УПЦ Київського Патріархату на Черкащині та стараннями якого у Смілі вже споруджено каплицю Преподобномучениці Євгенії, а також благодійник допомагає архієпископу Донецькому та Маріупольському Сергію, служіння якого проходить у важких обставинах в зоні АТО. Сергій Ярославович в свою чергу запевнив громаду, що робитиме все можливе, щоби вже через два роки освятити храм у Смілі.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео

НАША КНОПКА

Інформаційне управління Черкаської єпархії

 
 
ioan2018 Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН

   Митрополит Черкаський і Чигиринський ІОАН, (в миру Олег Васильович Яременко)...

Читати далі...