Безкорислива допомога - фундамент доброти і людяності

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

1482247261 2.5-009

   Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у ту чи іншу біду людям, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.    Так 20 грудня 2016 року голова районної ради Валентина Алєксєєвець спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколою Туриком та з благочинним Чигиринського району Української православної церкви Київського патріархату отцем Володимиром відвідали центральну районну лікарню та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району.
     В подарунок отець Володимир передав керівникам закладів благодійну допомогу – засоби для надання допомоги при травмах (імобілізаційні шини, сапожкú) та візки і ходунці для пересування хворих з порушеннями ходи.
     Також, головний лікар центральної районної лікарні Ігор Огиренко та завідувач Чигиринської підстанції Черкаської СШМД філії КУ «ОЦЕМД та МК ЧОР» Микола Хмелівський провели для гостей огляд приймального відділення та облаштованої санітарної кімнати, де нещодавно завершилися ремонтні роботи, відвідали лабораторне відділення ЦРЛ та напрацювали план першочергових заходів, які необхідні для лікувального закладу в наступному бюджетному році

Джерело: Чигиринська районна рада

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео