Святкове Богослужіння в Троїцькому соборі у свято Введення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

IMG 5281

    4 грудня Православна Церква святкує подію Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до Єрусалимського храму.

Згідно Церковного передання батьки Діви Марії, праведні Іоаким та Анна, котрі не мали дітей до похилих років, дали Господу обітницю: якщо у них народиться дитя, присвятити його служінню Богу.

Коли Пресвятій Діві виповнилося три роки, святі батьки вирішили виконати свою обітницю. Скликавши родичів і знайомих, одягнувши Пречисту Марію в найкращий одяг, зі співом священних пісень, із запаленими свічками в руках привели її до Єрусалимського храму. Там Богоотроковицю зустрів первосвященик із численним священством. До храму вели сходи із 15 високих сходинок. Маленька Марія, здавалося, не могла сама зійти по цих сходах. Але як тільки її поставили на першу сходинку, вона швидко подужала решту і, підтримувана силою Божою, зійшла на останню. Потім первосвященик увів Пресвяту Діву в Святе Святих, куди з-поміж усіх смертних лише він мав право раз на рік входити із жертовною кров'ю.

З нагоди цього великого дванадесятого свята у Свято-Троїцькому кафедральному соборі 3 грудня 2016 року ввечері було звершене урочисте Всенічне бдіння, яке очолив митрополит Іоан. На завершення святкової Вечірні під час Літії архіпастир освятив хліби, вино, пшеницю та єлей та благословив вірних архіпастирським благословенням.

4 грудня, у сам день свята Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до храму, митрополит Іоан у кафедральному соборі відслужив урочисту Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео