У Тальному поховали загиблого в АТО Дмитра Безуглого

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

041120160936481486225

   У Тальному 3 листопада попрощалися із 33-х річним бійцем Дмитром Безуглим. Він загинув у неділю 30 жовтня. Втім, тіло бійця привезли додому лише в четвер, 3 листопада, зранку.

Починаючи із 9 години у центрі Тального та біля батьківського дому загиблого зібралося багато людей.

Після короткої відправи у хаті багатолюдна колона вирушила провести земляка в останню путь. Йшли повз батьківську хату Героя України Юрія Паращука. Його іменем віднедавна названа вулиця, на якій жив загиблий. Далі із Святотроїцької на Соборну. Повз пам’ятник гетьманам України, меморіал загиблим на Майдані та у зоні проведення АТО, біля погруддя Тараса Шевченка і до Петро-Павлівського храму УПЦ Київського Патріархату.

У храмі покійного відспівували священики Тальнівського благочиння на чолі із благочинним протоієреєм Михаїлом Василюком.

"Сьогодні, дорога родино, ми собором священиків складаємо вам щиру вдячність, земний уклін за Дмитра. Немає таких слів, які б вас утішили, але знайте, що він сьогодні іде дорогою до Бога, дорогою спасенних. Ми молимось, щоб Господь Бог за його жертву прийняв спочилого у Царство Небесне", - сказав отець Михайло.

Дмитра Безуглого поховали неподалік побратимів-атовців Сергія Ярошенка, Олександра Шевцова та волонтерів Ігоря Іванченкова і Миколи Шевченка.

Джерело: Сайт Вісті Черкащини

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео