Понад 200 інспекторів прикордонної служби успішно завершили навчання в Навчальному центрі Держприкордонслужби

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

IMG 4937

   3 листопада у Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України відбувся випуск молодших інспекторів прикордонної служби.

У заходах брав участь обласний капелан ієрей Василій Макогін. Священик привітав воїнів, благословив їх на служіння Батьківщині та окропив святою водою.

Напередодні, понад 200 курсантів здавали іспити з фізичної, вогневої, тактичної та спеціальної підготовки та  демонстрували свої знання здобуті під час навчання. Після оголошення наказу про затвердження результатів іспитів курсанти отримали свідоцтва про закінчення навчання. Серед випускників, які успішно завершили навчання був також і молодший сержант Ігор Сирбу, брат героя-прикордонника, який  загинув поблизу населеного пункту Зеленопілля захищаючи цілісність, недоторканість та державний суверенітет України.

Начальник Навчального центру особисто вручив свідоцтва кращим курсантам, які показали відмінні результати у навчанні.  

«В цей нелегкий для усієї держави час, ви покликані бути одними з тих, хто стане на захист цілісності та неподільності нашої Батьківщини. Я впевнений, що завдяки набутим знанням та навичкам ви спроможні подолати всі труднощі військової служби і з честю та гідністю будете виконувати покладені завдання і військовий обов’язок» – зазначив полковник Дмитро Коцеруба.

До привітальних слів приєдналися ветерани Навчального центру, духовенство, рідні та близькі. 

 

Джерело: Сайт Державної Прикордонної Служби України

joomlamodniyportal.ru

Книги

books228577dtg3 middle

НОТИ

Аудіо

audio

Відео